Medlemmer

Vi har brancheeksklusivitet, da vi ønsker en tryg og åben snak mellem medlemmerne. Vi ønsker et tæt samarbejde i Nordjysk Erhvervsnetværk, derfor er kravet at man prioriterer netværket og deltager mest muligt.


Vi opfordrer til, at der sendes en stedfortræder, såfremt du er forhindret. Er fraværet større end gennemsnitligt, har netværket retten til at hverve et nyt medlem. Bliver et medlem ekskluderet pga. af fravær bliver kontingentet ikke refunderet.


Her finder du en liste over medlemmerne i Nordjysk Erhvervsnetværk og deres kontaktdetaljer:


Virksomhedsnavn Kontaktperson Telefonnummer Email
Brønderslev Golfcafé Lotte Sletten 41 66 40 41 golfcafe@broenderslevgolfklub.dk
Brønderslev Golfklub Ulla Gade 24 87 25 51 ulla@broenderslevgolfklub.dk
Invita Lars Sørensen 31 18 66 00 hjoerring@invita.dk
Elektro Gruppen Søren Nørgaard 22 20 27 26 sn@elektro.dk
BDO Jacob Rask 41 96 15 07 jrn@bdo.dk
Jyske Bank Peter Lund Jensen 28 80 07 46 plj@jyskebank.dk
Peugeot Brønderslev Mogens Larsen 98 80 04 55 ml@broenderslev.peugeot.dk
Podi Henrik Thomsen 23 64 39 39 henrik@podi.dk
LL Transport & Entreprenør Kjeld Hedegård Nielsen 20 71 52 75 kjeld@ll-transport.dk
Labtech Data Claus R. Christensen 44 45 14 82 crc@labtech.dk
Erasmus & Partnere Thomas Ellitsgaard 20 41 56 40 thomas@erasmus.dk
Advokatfirmaet Skaarup Carsten Jacobsen 98 82 55 44 cja@adv-skaarup.dk
Sports-Gaming.dk Kristoffer Bjøreng Smedstrup 26 35 21 48 kristoffer@sports-gaming.dk
Resolut Diane Køster Thøgersen 93 39 44 86 diane@resolut.dk
stofa.dk Rasmus Mogensen 40 89 07 35 rasm@stofa.dk
Enemærke og Petersen A/S Dan Jensen 22 70 35 85 dje@eogp.dk
Mariendal El-Teknik A/S Jens Baadsgaard 25 42 78 11 jbj@mariendal.dk
EL-MAS ApS Lars Birk Andersen 27 89 03 80 lba@el-mas.dk
asgaard recruitment Kåre Zacho Rasmussen 21 90 09 72 kzr@asgaardrecruitment.dk
Nordcolor Allan have Jensen 53 71 52 90 have@nordcolor.dk
Office Partner René Thaarup Larsen 29 98 80 80 rl@office-partner.dk
Serman & Tipsmark Henning Bach Dybro 22 69 96 57 hdy@serman-tipsmark.dk
Anlægsgartner Kurt Thomsen Kurt Thomsen 20 86 94 80 info@kurt-thomsen.dk
Mogens Daarbak A/S Morten Dissing Sørensen 25 50 70 17 mds@daarbak.dk